fbpx

KENZEL

Čo môže byť krajšie ako spoznávať Slovensko a jeho dedičstvo na dvoch kolesách? Za všetko úsilie, ktoré vynaložíte, kopce, ktoré zdoláte, za to všetko Vás bude čakať odmena v podobe nezabudnuteľných výhľadov na naše čarokrásne Slovensko.

Veríme v prirodzené veci. A aké sú naše tajomstvá? Tajomstvo úspechu značky spočíva v spojení vysokej funkcionality a komfortu.
V kolekcii 2021 sme spojili osvedčené technológie s uznávanými dizajnovými elementmi. Prinášame Vám zábavnú a sviežu kolekciu, moderné prevedenie, výrazné farby a viac než len bicykle orientované na životný štýl. Nech sa páči, vyberte si ten Váš bicykel z kolekcie 2021.

Pre spoločnosť KENZEL je už 30 rokov víziou vytvárať produkty najvyššej kvality prispôsobené nárokom našich zákazníkov.
Viac ako štvrťstoročie delí od vzniku spoločnosti, ktorej snahou je tvoriť bicykle pre celú rodinu. Od začiatku roku 1991 spoločnosť KENZEL prešla dlhou cestou a vývojom a stala sa tak spoločnosťou s pevným miestom na trhu.

kenzel_budova
  • VYROBENÉ NA SLOVENSKU

    Menili sa technológie, dizajny a firma prešla veľkým progresom, avšak jedna vec sa nikdy nezmení.

    Bicykle značky KENZEL budú vždy vyrábané na Slovensku, v malebnom mestečku Hurbanovo.

  • BUĎ SÚČASŤOU KENZEL RODINY

    KENZEL sa zameriava na výrobu kvalitných a krásnych bicyklov umožňujúce všetkým, bez ohľadu na pohlavie a vek vlastniť bicykel, ktorý splní očakávania zákazníkov. Sortiment je tvorený a robený s láskou pre všetky vekové kategórie - modely pre deti, cestné bicykle, horské, mestské bicykle či e-biky.

    V spoločnosti denne pracuje niekoľko desiatok ľudí, ktorí sa starajú o to, aby bol každý Váš výlet na bicykli nezabudnuteľný, pretože veríme, že si naši zákazníci od nás neodnášajú len bicykel, ale aj zážitky. ...aby jazda na bicykli KENZEL Vám vyčarila úsmev na perách a pocit, že ste si vybrali ten pravý bicykel pre Vás.

kenzel logo biele