fbpx

FACTORY TOUR

#produkcia na jednom mieste

Náš produkčný tím má viac ako 25 rokov skúseností v oblasti bicyklového priemyslu.Produkujeme pre 18 európskych krajín, ale čo je dôležité, celá naša výroba prebieha na Slovensku.

#vyrobené v európe

Našim klientom sa snažíme poskytovať komplexnejšie služby, vyznačujeme sa flexibilitou a kratšími dodacími lehotami.
Sme v Európe! Naša spoločnosť má strategickú geografickú polohu. Nachádzame sa v Hurbanove, ktoré je blízko troch medzinárodných letísk - Bratislava, Viedeň, Budapešť. Náš produkčný tím má viac ako 25 rokov skúseností v oblasti bicyklového priemyslu.

#výroba ráfikov a kolies

Výroba ráfikov zohráva kľúčový element v produkcii bicyklov. Venujeme sa výrobe jednostenných a dvojstenných hliníkových ráfikov vo veľkostiach od 16“ do 28”. Ráfiky sú dostupné aj pre OEM predaj.

#dizajn

Vdýchneme Vašim bicyklom osobnosť! S tímom skúsených grafických dizajnérov sa snažíme navrhnúť optimálne riešenia výroby tak, aby výsledok bol v súlade s požiadavkami zákazníka. Naša tlačiareň VersaUV ponúka nespočetné možnosti - dokážeme potlačiť texty, logá, bicyklové objekty a iné predmety až do hrúbky 100 mm.

#personalizácia

Podporujeme, inovujeme, riadime a vyrábame v EÚ. Vyberte existujúce modely alebo ich prepracujte. Flexibilné možnosti pre malokusové objednávky. Od nápadu k realizácii. Našou snahou je prispôsobiť produkty požiadavkám daného trhu tak, aby sa čo najlepšie etablovali.

#farbenie

Kvalita povrchu hrá vždy veľmi dôležitú rolu. Nami používané práškové farby sú bez obsahu škodlivín a ekologického zaťaženia. V našom farebnom portfóliu nájdete vyše 40 farebných odtieňov lesklých, matných, polomatných vrátane metalických a špeciálnych efektov. Výsledkom je presvedčivý produkt, ktorý sa sám predáva.

#výroba oceľových rámov a vidlíc

Zaoberáme sa výrobou oceľových rámov a vidlíc. Výrobný program bol rozšírený aj o výrobu priemyselných stojanov používaných v cyklistickom priemysle.

#montáž

Montážna linka je hlavnou časťou výroby. V priebehu niekoľkých krokov sa z rámu a sortimentu komponentov stáva bicykel. Kompletizované bicykle putujú do skladu, pripravené na expedovanie zákazníkom.

kenzel logo biele